11087. 415. Closed Online auction Art-ceramics
1 800 HUF
0 HUF
Bodrogkeresztúri kerámia tálka, Aggtelek Cseppkő Szálló mintával, 1970-es évek. Részben kézzel festett, matricával jelzett, minimális kopással, 11x11 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras