11117. 415. Closed Online auction Art-ceramics
6 000 HUF
0 HUF
Drasche hamutál, a gyárat reklámozó felirattal (Drasche Kőszénbánya- és Téglagyár), XIX. sz. második fele. Mázas kerámia, jelzett, kis mázlepattanásokkal, kopásnyomokkal, d: 15 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert