11067. 415. Closed Online auction Art-ceramics
3 000 HUF
11
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka kínáló tálka, mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, 14x8x6,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras