11149. 415. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
Niederselters Nassau antik ásványvizes flaska, keménycserép, XIX. sz. Jelzett, kisebb sérülésekkel, hibákkal, m: 29 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf