11112. 415. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
14
0 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1880 körül: Birkapásztor fiú. Festett fajansz, erősen sérült, hiányos, restaurált, kopott stb. Jelzés nélkül, m:32cm
Photo of the item taken by : tm