16 000 HUF
Ilmenau antik német porcelán fali dísztál, XVI. Lajos és Marie Antoinette, illetve Bonaparte Napóleon és Joséphine császárné arcképével díszítve, irizáló réteggel, XX. sz. eleje. Részben kézzel festett, jelzett (IPF Germany), kisebb kopásnyomokkal, d: 32,5 cm