11553. 415. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:20cm
Photo of the item taken by : nagy_andras