11327. 415. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
26 000 HUF
0 HUF
Portheim und Söhne homáros kínálótál, kézzel festett, restaurált (Jobb oldali tálrész), jelzett, kopásnyomokkal, 38x38cm
Photo of the item taken by : karap_norbert