11401. 415. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert