Number of items: 495
2607456
11348
415
14000
Other collectibles
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
14 000 HUF
2564168
11349
415
Other collectibles
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
10 000 HUF
2583243
11350
415
Other collectibles
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kopásnyomokkal,15×13,5 cm
3 000 HUF
2599431
11351
415
Other collectibles
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
6 000 HUF
2598387
11352
415
Other collectibles
Zsolnay porcelán kislány korsóval (tervező: Sinkó András). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2 000 HUF
2598389
11353
415
Other collectibles
Zsolnay porcelán ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, kissé kopott, m: 7 cm
2 000 HUF
2598103
11354
415
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10,5x10,5x6cm
5 000 HUF
2598271
11355
415
Other collectibles
Zsolnay őzike gidájával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
4 000 HUF
2599158
11356
415
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), apró mázhibával, m: 11 cm
3 000 HUF
2607219
11357
415
Other collectibles
Zsolnay eozin karácsonyfa dísz, hátulján csorba, jelzés nélkül, d: 7 cm
3 000 HUF
2598289
11358
415
Other collectibles
Zsolnay Szent István figura kézzel festett jelzett kopással 10 cm
6 000 HUF
2598765
11359
415
Other collectibles
Zsolnay porcelánfajansz bonbonniere. Lüszteres mázzal, belül zöld, jelzett, hibátlan. d: 17 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m