Number of items: 495
2539258
11372
415
Other collectibles
Zsolnay aranyszínű-kék mintás kávé kiöntő, porcelán, jelzett, ragasztó nyomokkal, m:18cm
2 000 HUF
2441541
11373
415
Other collectibles
4 000 HUF
2602089
11374
415
Other collectibles
Zsolnay Sissy mintás cukor doboz kézzel festett jelzett hibátlan 10x10 cm
5 000 HUF
2599532
11375
415
Other collectibles
Zsolnay porcelán virágmintás kis tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
1 000 HUF
2602933
11376
415
Other collectibles
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 12x8 cm
2 000 HUF
2598137
11377
415
Other collectibles
5 000 HUF
2597643
11378
415
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas homáros tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 15 cm
8 000 HUF
2598533
11379
415
Other collectibles
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
10 000 HUF
2598852
11380
415
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3 000 HUF
2598855
11381
415
4400
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x11cm
4 400 HUF
2598856
11382
415
4400
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x11cm
4 400 HUF
2599111
11383
415
Other collectibles
Zsolnay pompadur mintás óra, kézzel festett, jelzett hibátlan d: 26cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m