Glass-objects
Number of items: 189
2602207
11665
415
36000
Glass-objects
Other collectibles
Ajka vizespohár, csiszolt kristály, borostyán színű, etikettel jelzett,hibátlan, m:16cm (6db)
36 000 HUF
2602179
11666
415
Glass-objects
Other collectibles
Bohémia 6 db borospohár, dúsan csiszolt ólomkristály, etikettel jelzett, hibátlan, original dobozban m:18cm
20 000 HUF
2602175
11667
415
30000
Glass-objects
Other collectibles
6db vizes pohár, üveg, ezüstözött alpakka tartóban. Kopásnyomokkal, m: 20 cm
30 000 HUF
2602168
11668
415
30000
Glass-objects
Other collectibles
Nagy méretű talpas kínálótál, üveg, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:17cm, d:36cm
30 000 HUF
2598347
11669
415
Glass-objects
Other collectibles
Muránói Sommerso design üveg kínáló tál, sötétzöld-borostyán színben, anyagában színezett, kis kopással, 17x15,5 cm
4 000 HUF
2597991
11670
415
Glass-objects
Other collectibles
8 000 HUF
2597990
11671
415
Glass-objects
Other collectibles
8 000 HUF
2598543
11672
415
Glass-objects
Other collectibles
Német söröskorsó, matricás üveg, ón fedővel, focista jelenettel, hibátlan, m:17cm
8 000 HUF
2601589
11673
415
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály vizes pohár 6db, hibátlan, m:8,5cm
12 000 HUF
2601587
11674
415
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály konyakos pohár 6db, hibátlan , m:12cm
12 000 HUF
2602206
11675
415
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály váza, fém aljjal, apró csorba, m:26 cm
7 000 HUF
2602171
11676
415
Glass-objects
Other collectibles
Bieder stílusú gyertyatartó, überfangglas, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 26cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m