11960. 416. Closed Online auction Flea Market
4 000 HUF
15
0 HUF
Ezüstözött alpakka (tejkiöntő jelzés nélkül m: 11,5cm, díszes porcelán nyelű tortalapát jelzés nélkül, sütemény csipesz jelzés nélkül, húsvilla, jelzett Berndorf) Kopásnyomokkal, h:17-30cm
Photo of the item taken by : karap_norbert