12144. 416. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF
0 HUF
Régi díszes fotóalbum, fotók nélkül, egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 26x19x2,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor