12633. 416. Closed Online auction Frames
2 000 HUF
0 HUF
5 db fa képkeret, kopott, részben kissé sérült, belső méret: 38,3x33,7, 40,5x30,3, 38,5x27,6, 42,4x36, 36,5x28,8 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf