1 000 HUF
16
1903 Kincses Kalendárium. Bp.,[1902], Rákosi Jenő. Benne fekete-fehér illusztrációkkal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.