13955. 416. Closed Online auction Ships Balaton
1 400 HUF
0 HUF
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1905, Révai. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, magánkönyvtári címkékkel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor