17028.
416. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 000 HUF
Bánhegyi József, Bohus Gábor, Kalmár Zoltán, Ubrizsy Gábor: Magyarország nagygombái a kalaposgombák kivételével. Magyarország virágtalan növényeinek határozó kézikönyve II. rész. Borzsák Sándor és Koch Ernőné rajzaival. Bp., 1953, Akadémiai Kiadó, 368 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé kopott gerinccel. Megjelent 1000 példányban.