17043.
416. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: 101 hasznos ötlet: A bonsai, Martinovich-Folk: DÃsznövények gyógyÃtása, Rápóti-Romváry: GyógyÃtó növények. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, egy kissé sérült kötéssel.