15571.
416. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p