Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 32
2561275
15577
416
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Dedrle, František: Echo. Prága, 1927, Knihtiskárna Alois Lapácek. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 400 HUF
2561265
15578
416
Other collectibles
1 400 HUF
1647258
15580
416
Other collectibles
1 000 HUF
2618768
15581
416
Other collectibles
Fehér Erika, Laky Ferenc (szerk.): Magyar méneskönyv. XXI. kötet, 1969-1974. Budapest, 1975, Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Egészvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel.
1 600 HUF
2617665
15582
416
Other collectibles
Roswin Finkenzeller-Wilhelm Ziehr-Emil M. Büchrer: Sakk. A játék 2000 éve. Ford.: Tomor Béla. Bp., 1993., Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
2 000 HUF
2620916
15583
416
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 8 db: Szalay :Magyar a lovon és gyalog, Sirokmány: Öttusa ABC, Demeter: Torna, út az egészséghez, Finley-Pleket: Az olimpiai játékok, Kahlich-Papp-Subert: Olimpiai játékok, Lukács-Szepesi 112, Lee Haney: Az igazi body building (Sérült, szétesik), Feszüljön az izom. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, közte sérült.
1 000 HUF
2623085
15584
416
Other collectibles
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói dísztokban.
1 800 HUF
2571444
15585
416
Other collectibles
Földy Attila: Rallye-varázs '95. 1995, General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 800 HUF
2444859
15586
416
Other collectibles
Lovik Károly: A lovas-sport. Századok legendái, 1913. Benne: József főherceg: Úti emlékeim Afrikából. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérül, Folio. 32x41 cm
5 000 HUF
2442855
15587
416
4800
Other collectibles
4 800 HUF
2523664
15588
416
Other collectibles
3 000 HUF
2523625
15589
416
Other collectibles
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035