1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1934 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. XV. évf. 4. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza. Bp., 1934, Műegyetem, IV p. + 57-80 p. Benne Dr. Rados Jenő: Szepességi gót kéthajós templomok c. tanulmányával. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel.