15173.
416. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
London und Umgebung mit Insel Wight. Griebens Reiseführer Band 9. Berlin,1927., Griebens. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Hátul nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötésben, hátsó kötéstáblán sérüléssel.