Lesotho 1979. 5l érme bélyeges borítékon, német nyelvű ismertetővel T:1
Lesotho 1979. 5 Lisente coin in letter with stamp and cancellation with German language information sheet C:UNC
Liechtenstein 1985. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1
Liechtenstein 1985. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
Liechtenstein 1989. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1
Liechtenstein 1989. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
Liechtenstein 1998. 5E fém "75 éves a Vámszerződés" érmés borítékon, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina Liechtenstein 1998. 5 Euro metal "75 Years of the Customs Contract" in coin envelope with stamps and cancellations, with German description C:AU patina
Liechtenstein 1999. "Karácsony" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1
Liechtenstein 1999. "Christmas" partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
Litvánia 1991. 5c Al felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- kis patina
Lithuania 1991. 5 Centai Al in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU small patina
Lettország 1992. 50s Cu-Ni felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:1- patina, kis karc
Latvia 1992. 50 Santimu Cu-Ni in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU patina, small scratch
Macedónia 1993. 1D Cu-Ni felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű tájékoztatóval T:1- kis karc
Macedonia 1993. 1 Denar Cu-Ni in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU small scratches
Makaó 1993. 10a, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Macao 1993. 10 Avos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Maldív-szigetek 1982. 1R acél felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 patina
Maldives 1982. 1 Rufiyaa steel in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:UNC patina