30997.
416. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina