10745. 416. Closed Online auction Engravings
1 200 HUF
0 HUF
Agnés Sorel (1422-1450) francia kegyencnő, VII. Károly francia király szeretője, litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 18x11 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras