11 000 HUF
Nishimura, Magasaburo ( Magosaburo, 1731 - 1793): Szamuráj. Japán fametszet, papír, kissé foltos és kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 19x27 cm / japanese woodcut on paper, bit spotty, with some minor damage, framed