cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Szentháromság tere és Nagyboldogasszony egyháza Budán. Dreifaltigkeitsplatz und Marien Himmelfahrtskirche in Ofen. Darmstadt, G.G. Lange, , OFSZET nyomat modern , üvegezett fa keretben, 17x12,5 cm / cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Trinity Square and the Church of Our Lady of Buda, ofsett, 17x12,5 cm
Francois Hubert metszése, Claude Lefebvre (1632-1675) után: La Nouvelle Héloyse dédiée a Mme de Damery, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett nyomtatva a metszet alatt. 40x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Hermann Kanzler (1822-1888) német tábornok, a Pápai Állam hadseregének parancsnoka, Paris, Lemercier & Cie, litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos. 27x21 cm
August Stefan Kronstein (1850-1921): Nemzetközi művészeti kiállítás Bécsben, a kiállítás épülete (Internationale Kunstausstellung in Wien: Das Ausstellungs-Gebäude). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Kisé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×31,5 cm
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: II. Rákóczi Ferenc elfogatása Nagysáros várában. Színes nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása, 1910 körül. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 62x82,5 cm
Róma, Piazza di Spagna, Szűz Mária oszlop (Colonne de l'immaculée conception sur la place d'espagne)). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 24x32,5 cm