Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10383.
G...vári jelzéssel: Miért nem írnak az írók? (Mert ezek a gazkónyi keretlegények, vezérük a Balázs és Békeffi) Nagy formátumú karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, 41x30 cm
Other collectibles
10384.
XIX. sz. ismertlen japán művész munkája: Táj (terv egy kakemonohoz?), 1854 körül. Tus, papír. Papírra kasírozva, alján német nyelvű feliratok. 18×10 cm
Other collectibles
10385.
XVIII. vagy XIX. sz. japán művész munkája: Szamurájok harca (toba-e karikatúra rajz). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva. Korábban egy másik lapon is rögzítve, amelyen további német nyelvű feliratok. 12×17 cm
Other collectibles
10386.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Isten báránya, triptichon. Olaj, karton. Biedermeier stílusú, antik üvegezett fa keretben. 44x19x3 cm
Other collectibles
10388.
Olvashatatlan monogram (AD v. AJ?) jelzéssel: Csendélet, 1898. Olaj, vászon, kissé sérült. Hátoldalán Franz Cermin bécsi művészellátó régi címkájável. 31x47 cm.
Other collectibles
10390.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első felében működött festő: Női portré, 1924. Olaj, vászon. restaurált. Kissé sérült. 70x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Other collectibles
10392.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív fakeretben, 76x63,5 cm