10596.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
6 db rézkarc, többségében jelzett. Remsey Iván: Téli Duna, Tuka László: Falurészlet, Vári Vojtovits Zoltán: Erdei tisztás, Jelzés nélkül: Esztergomi bazilika, stb. Részben körbevágva, helyenként kissé foltos. 10x13 és 24x19 cm közötti méretben.