10520.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
A. Jaeger (?) jelzéssel: Madárpár. Akvarell, merített papír. Jelzett, dekoratív, üvegezett keretben, 17x12 cm