10688.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött német festő: Werdenfelser Land (Bajorország). Olaj, karton. Hátoldalán címmel feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm