10598.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, kissé sérült (törésnyomokkal), )üvegezett fakeretben, 16×22,5 cm.