10595.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Olvashatatlan monogram (Benes István?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Vadász lóháton. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 34×21 cm