Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 322

K Billy jelzéssel: Hajó a tengerparton. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 21x25 cm
10466.

4 000 HUF
10,36
11,43

Balla B jelzéssel: Vízparton. Olaj, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 21x28 cm
10467.

7 000 HUF
18,13
20,00

Kmetty jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x45 cm
10468.

6 000 HUF
15,54
17,14

Egry József jelzéssel: Vitorlázó. Szén, papír. 27x37 cm. Üvegezett fakeretben.
10469.

12 000 HUF
31,09
34,29

M Czok jelzéssel: Portré. Olaj, karton, fakeretben, 30×22 cm
10470.

8 000 HUF
20,73
22,86

Vajda L jelzéssel: Cicák. Színezett rézkarc, papír. Jobb alsó sarkában törésnyommal. 31x23,5 cm
10471.

2 800 HUF
7,25
8,00

Röhringer (?) jelzéssel: Színes virágok, 1928. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22×15 cm
10472.

4 000 HUF
10,36
11,43

Röhringer (?) jelzéssel: Virágok, 1928. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22×15 cm
10473.

4 000 HUF
10,36
11,43

Nagy G jelzéssel: Vízparti séta. Olaj, vászon, apró sérüléssel (lyukkal), 24×36 cm
10474.

3 600 HUF
9,33
10,29

10475.

18 000 HUF
46,63
51,43

Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm
10476.

2 000 HUF
5,18
5,71

Berkes Gyula 945 jelzéssel: Téli házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 29x42 cm
10477.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF