9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm