10331. 416. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf