Arab festőművészek (Hamed Abdalla, Mahmoud Abdel Rachid, Salah Abdel Karim) alkotásairól készült 3 db fotó, hátoldalukon feliratozva, pecséttel jelzettek (Michele Como, Roma), 23x17 cm körül
3 db sajtófotó egyiptomi művészek alkotásairól Velencei Biennálé művészeti kiállításról, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, 23,5x18 cm / 3 press photos of works of Egyptian artists from art exhibitions in Venice (La Biennale di Venezia), 23.5x18 cm
Vegyes negatív és üvegnegatív tétel, összesen kb. 50-60 db, vegyes témában (felvonulás, városképek, családi képek, stb.) és méretben, egy üveglap sérült
cca 1870-1910 Német/erdélyi származású, pesti zsidó kereskedőcsalád és rokonságuk családi fotóalbuma. Összesen 80 db keményhátú fotó (kabinetfotó, vizitkártya), 40 különböző műteremből (közte ritkán előfordulóak, pl. Büki Fejér Róza, Barabás Miklós, Schrecker Ignác, Szentkuty István, Schöfft Béla, Simonyi Antal). A képeken többek közt Tolvaj Aladár, a győri nyugdíjintézet elnöke, Diviaczky János k...
cca 1930-1940 Szemerey Zoltán (1908-?) festőművész munkáiról készült fotók, 5 db, rajtuk többek között Karafiáth Jenő (1883-1952) főpolgármesterrel, változó állapotban, 29x24 cm és 23x15 cm közötti méretben