Photo

Number of items: 452

1920-1968 30 db vegyes fotó, vegyes méretben.
13584.

4 000 HUF
10,36
11,43

13585.

1 600 HUF
4,15
4,57

13586.

1 600 HUF
4,15
4,57

Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13587.

4 000 HUF
10,36
11,43

Vegyes negatív és üvegnegatív tétel, összesen kb. 50-60 db, vegyes témában (felvonulás, városképek, családi képek, stb.) és méretben, egy üveglap sérült
13588.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1870-1910 Német/erdélyi származású, pesti zsidó kereskedőcsalád és rokonságuk családi fotóalbuma. Összesen 80 db keményhátú fotó (kabinetfotó, vizitkártya), 40 különböző műteremből (közte ritkán előfordulóak, pl. Büki Fejér Róza, Barabás Miklós, Schrecker Ignác, Szentkuty István, Schöfft Béla, Simonyi Antal). A képeken többek közt Tolvaj Aladár, a győri nyugdíjintézet elnöke, Diviaczky János kölcsönszövetkezeti igazgató, Dr. Huszka János miniszteri tanácsos. Dekoratív, bársonyborítású, fémveretes, kapcsos albumban, helyenként kissé sérült albumlapokkal.
13589.

cca 1870-1910 Német/erdélyi származású, pesti zsidó kereskedőcsalád és rokonságuk családi fotóalbuma. Összesen 80 db keményhátú fotó (kabinetfotó, vizitkártya), 40 különböző műteremből (közte ritkán előfordulóak, pl. Büki Fejér Róza, Barabás Miklós, Schrecker Ignác, Szentkuty István, Schöfft Béla, Simonyi Antal). A képeken többek közt Tolvaj Aladár, a győri nyugdíjintézet elnöke, Diviaczky János k...

120 000 HUF
310,88
342,86

cca 1900 Boczkó Edit (szül. Ruzicska) gyerekkori portréja, selyemre készített keményhátú fotó (Klomann Nándor esztergomi műterméből), vizitkártya, paszpartuban, keretben, 16x10,5 cm (külső méret: 29,5x24 cm) + ugyanaz a felvétel fotólapon, hátoldalán feliratozva, 14x9 cm
13590.

20 000 HUF
51,81
57,14

1916 Debrecen, számvivő altiszti iskola csoportképe, hátoldalán a képen szereplők aláírásaival (Ónody Mihály, Sziky Károly, Blattner Géza, stb.), keményhátú fotó Burg Izsó "Adria" műterméből, 23x17 cm (tejes méret: 34x29 cm)
13591.

20 000 HUF
51,81
57,14

cca. 1920 2db fotó, menyasszony és házaspár, Ábrahám István műterméből, Miskolc, 35,5x23cm
13592.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1932-1933 A "Békeffy" revü külföldi turnéjának fényképei, kb. 200 db fotó feliratozva, albumban, 9x6 cm körüli méretben
13593.

20 000 HUF
51,81
57,14

cca 1930-1940 Szemerey Zoltán (1908-?) festőművész munkáiról készült fotók, 5 db, rajtuk többek között Karafiáth Jenő (1883-1952) főpolgármesterrel, változó állapotban, 29x24 cm és 23x15 cm közötti méretben
13594.

5 000 HUF
12,95
14,29

Jégtörő I. hajó nagy méretű fotó 29x23 cm
13595.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF