Art-ceramics
Number of items: 179
2595453
11072
416
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m:29 cm
1 000 HUF
2595428
11073
416
Art-ceramics
Other collectibles
Retro kerámia iparművész kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, 13 cm
1 000 HUF
2595470
11074
416
Art-ceramics
Other collectibles
Karácsonyi Zsuzsa (?-): Retro fali tál, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal, d:30 cm
3 000 HUF
2575492
11075
416
Art-ceramics
Other collectibles
Német retró kerámia papagájos falikerámia, apró sérülésekkel, jelzés nélkül, 29x18cm
4 000 HUF
2548819
11076
416
Art-ceramics
Other collectibles
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:31cm
6 000 HUF
2590527
11077
416
Art-ceramics
Other collectibles
M. Zs. jelzéssel: Kék retró váza, mázas kerámia kézzel festett, hibátlan, m: 33 cm
5 000 HUF
2523944
11078
416
Art-ceramics
Other collectibles
Csorgatott mázas retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 16 cm
3 000 HUF
2570008
11079
416
Art-ceramics
Other collectibles
Király jelzésű retró kerámia hamutál és váza, jelzett, kopott, 16x11cm, m:20cm
6 000 HUF
2592499
11080
416
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm
5 000 HUF
2592517
11081
416
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:31cm
4 800 HUF
2378842
11082
416
Art-ceramics
Other collectibles
2 400 HUF
2566704
11083
416
Art-ceramics
Other collectibles
4 db retró kerámia falidísz, fára applikálva, jelzés nélkül, 20x10cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m