11906. 417. Closed Online auction Flea Market
1 600 HUF
0 HUF
2 db kopott fa doboz, egyik intarziás, mindkettő sérült zárral, kulcs nélkül, 25x14,5x9cm és 24x17x7cm méretben
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf