11774. 417. Closed Online auction Flea Market
2 400 HUF
0 HUF
Vegyes bolha tétel, réz gyertyatartó, fali réz tálka, asztali öngyújtó, fém váza, réz kiöntő, fém doboz, apró kopásnyomokkal, egyik kiöntő sérült, Edgar Degas fali nyomat.
Photo of the item taken by : karap_norbert