Diego Rivera Sus Frescos En El Instituto Nacional De Cardiologia. Por El Doctor Ignacio Chavez. Miembro Fundador de "El Colegio Nacional". Mexico, D. F., 1946., Sociedad Mexicana de Cardiologia. Diego Rivera munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói javított papírkötés. Az író, összeállító: Ignazio Chavez által Lamm György orvos részére DEDIKÁLT példány. Valamint két 1974-es levél, egy gépel...
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. 400p. + 55p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
5x5=25. Russian Avant-garde Exhibition Moscow 1921. A Catalogue in Facsimile.: John Milner:The Exhibiton. 5x5=25. Its background and significance. Angol nyelven Ford.: Christiana von Manen.; Katalógus. 6 számozatlan, orosz nyelvű levél előtt angol nyelvű hártyapapírral. Bp., 1992, Helikon-Van Gennep-Artist Bookworks, (Gyoma, Kner), 44+3 p.;6+6+6 p. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban, jó áll...
The Studio. An Illustrated Magazine of Fine & Applied Art. Vol. 57. No. 235. Oct. 15, 1912. Szerk.: Charles Holme. London, 1912, The Studio. Számos fekete-fehér és színes képpel, reprodukcióval illusztrálva. Angol nyelven. Sérült félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (szám...
Fenyvessy Jeromos: Fra Angelico. Bp., 1947., Officina, 76 p. + 4 t. A 45. oldaltól a 76. oldalig fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos felső lapélekkel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (200/155), a szerző Fenyvessy Jeromos (1915-1970) által dedikált példány.
Varga Hajdu István rajzai. Bisztray Ádám előszavával. Békéscsaba, 1983., Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, két lap sarkán szamárfüllel. Számozott (1./250) példány. Benne 9 oldalas, gépelt visszaemlékezéssel Varga Hajdu István (1920-1981) festőművészről, grafikusról.
Láncz Sándor: Hincz Gyula. Bp., 1972, Corvina, (Offset-ny.), 4+4 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Megjelent 3000 példányban. Kiadói illusztrált, kissé szakadozott papír mappában, hiánytalanul.