Books: Architecture, Art

Number of items: 217

16715.

2 400 HUF
6,22
6,86

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16716.

1 600 HUF
4,15
4,57

Művészettörténeti tanulmányok. Szerk.: Dávid Katalin és Németh Lajos. Művészettörténeti Dokuemntációs Központ Évkönyve. 1959-60. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Benne érdekes tanulmányokkal, közte: Zolnay László, a XIII-XIV. századi budai királyi palotáról, Kampis Antal: Trencsén megye tizenhét vára, ...stb. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.  Megjelent 1060 példány.
16717.

1 600 HUF
4,15
4,57

ZALA'ART. A Zalai Képző- és Iparművészek Egyesületének katalógusa. Zalaegerszeg, é.n., k.n. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Sérült kiadói papírmappában.
16718.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szigeti Kilián: Régi magyar orgonák. Szombathely. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.
16719.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kő Pál. Kiállítási katalógus. Írta és szerk.: Antall István. A fényképeket készítette: Kovács László Péter. Bp., 1997, Hangsúly, 12 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Kő Pál (eredeti nevén Pataki Lajos, majd Maczky Levente Lajos) (1941-2020), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas szobrászművész által DEDIKÁLT példány.
16720.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sümegi György: Lipták Pál. A szerző által ALÁÍRT és beírt példány. Békés, é.n. KIadói papírkötésben 2000 pld.
16721.

2 000 HUF
5,18
5,71

Feledy Gyula: Nyomataim. Dedikált kiállítási katalógus. Miskolc, 1996 8 p.
16722.

1 800 HUF
4,66
5,14

Murádin Jenő: A Felsőbányai Művésztelep. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 2006, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Patkó Károly, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival gazdagonillusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, utolsó néhány lap kissé hullámos.
16723.

3 000 HUF
7,77
8,57

Keserü Katalin (szerk.): Műcsarnok. Bp., 1996, Műcsarnok. 126 oldal. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
16724.

1 000 HUF
2,59
2,86

Offizieller Katalog der Münchener Jahresausstellung 1910. München, 1910., Verlag der Münchener Künstlergenossenschaft. Kiadói papírkötés. / A müncheni éves kiállítás hivatalos katalógusa 1910-ben a Királyi Üvegpalotában. Jó állapotben.
16725.

1 200 HUF
3,11
3,43

Jovian György: Kiállítási katalógus 1998. Aláírt, hibás nyomás, hiányos. Kiadói papírkötésben.
16726.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF