kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
Művészettörténeti tanulmányok. Szerk.: Dávid Katalin és Németh Lajos. Művészettörténeti Dokuemntációs Központ Évkönyve. 1959-60. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Benne érdekes tanulmányokkal, közte: Zolnay László, a XIII-XIV. századi budai királyi palotáról, Kampis Antal: Trencsén megye tizenhét vára, ...stb. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1060 példány.
Kő Pál. Kiállítási katalógus. Írta és szerk.: Antall István. A fényképeket készítette: Kovács László Péter. Bp., 1997, Hangsúly, 12 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Kő Pál (eredeti nevén Pataki Lajos, majd Maczky Levente Lajos) (1941-2020), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas szobrászművész által DEDIKÁLT példány.
Murádin Jenő: A Felsőbányai Művésztelep. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 2006, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Patkó Károly, Nagy Oszkár műveinek reprodukcióival gazdagonillusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, utolsó néhány lap kissé hullámos.
Offizieller Katalog der Münchener Jahresausstellung 1910. München, 1910., Verlag der Münchener Künstlergenossenschaft. Kiadói papírkötés. / A müncheni éves kiállítás hivatalos katalógusa 1910-ben a Királyi Üvegpalotában. Jó állapotben.