Murádin Jenő: Szopos Sándor. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Bp., 2006, Tibera. Színes és fekete-fehér képekkel, Szopos Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Kemény Mária: A Magyar Tudományos Akadémia palotája. Bp., 2015, Osiris Kiadó-MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont, 272 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Taksás Mihály (szerk.): Makovecz Imre. Bp., 1986, Népművelési Intézet. 84p. Megjelent 500 példányban. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel, máskülönben jó állapotban.
Szemenkár Mátáyás (szerk.): Varga Imre. Bp., 1998, Szemimpex. A válogatott bibliográfiát és a mellékletet Kratochwill Mimi állította össze. Varga Imre szobrászművész (1923-2019) által dedikált, valamint Kratochwill Mimi és az egyik fényképész, Ruska Judit által aláírt! 97p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4000 példányban.
Tornyai János levelezése. 1888-1936. I-II. kötet. Összeállította és sajtó alá rendezte Kőszegfalvi Ferenc. Bp., 2016, Nap Kiadó. 458+464 oldal. Színes képekkel, Tornyai János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás jelölésekkel.
Nel raggio dell'utopia. L'esperienza fotografica ungherese tra le due guerre. A cura di Federica di Castro. Venezia, 1987., Cataloghi Marsilio. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.