17104.
417. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, 2 kijáró lappal, hiányzó elülső szennylappal.