800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címlappal, egy-két sérült/hiányos lappal.