1 400 HUF
Rendőri ismeretek kézikönyve. [Bp.]., én., BM ORFK Kiképzési Osztálya. Átkötött kopott félvászon-kötés, szakadt címlappal. + A nyomozók kézikönyve. Szerk.: Gyarmathy István. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kopott, foltos, rossz állapotban. Számozott, 04753. számú példány.