17437. 417. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utczai fiúk. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F.) Rt., 204 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : ekb