17241.
417. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
MÁV Tűzrendészeti utasítás. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium I. Vasuti Főosztálya. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.