2 400 HUF
Latin-magyar zsebszótár, Magyar-latin zsebszótár. Szerk.: Dr. Németh Antal. [Egy kötetben.] Győr, 189-1893., Gross Testvérek, 2+337;8+229+2 p. Harmadik kiadás. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben, néhány lapon aláhúzással, de ezeket leszámítva jó állapotban.